Series
Ratings
20
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0