Movies
Ratings
255
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
OutbreakRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.5