Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0- PEPPERTONES In Cinema: Everything Is OKRated ★ 5.0
- 에픽하이 20 더 무비Rated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
MimangRated ★ 4.0