Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0