Series
Ratings
39
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5