Movies
Ratings
21
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0