Movies
Ratings
483
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5