Titles you rated
DexterRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 3.5
EchoesRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0