Movies
Ratings
208
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0