Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0