Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5