Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
HulkRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
First ManRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
CrankRated ★ 3.0