Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5