Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5