Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0