Movies
Ratings
574
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 5.0
OmeletteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5