Movies
Ratings
111
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0