Series
Ratings
12
Attack on TitanRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0