Movies
Ratings
295
Monster HouseRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
CadaverRated ★ 1.0
Dark WaterRated ★ 3.0
YogaRated ★ 1.0
The WigRated ★ 0.5
APT.Rated ★ 1.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
Two MoonsRated ★ 0.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0