Movies
Ratings
107
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0