Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
At EighteenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 2.0