Titles you rated
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0