Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0
Endless LoveRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Yes ManRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
IdentityRated ★ 1.0