Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Generation KillRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0