Movies
Ratings
48
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
To Die ForRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Santa SangreRated ★ 3.5
Kill ListRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Dead EndRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0