Movies
Ratings
848
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 1.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
UnderwaterRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 2.0