Series
Ratings
14
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0