Movies
Ratings
1314
#AliveRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0