Movies
Ratings
746
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
The Great BearRated ★ 2.0
The Patience StoneRated ★ 4.0- Beyond The YearsRated ★ 2.0
Tinker TickerRated ★ 3.0
Under the Same MoonRated ★ 3.0
Shinobi: Heart Under BladeRated ★ 3.0
El SistemaRated ★ 3.0- BoyRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.0
Pi's StoryRated ★ 3.5
The GateRated ★ 4.0
These Are the RulesRated ★ 4.0
We Come as FriendsRated ★ 2.5
Concerning ViolenceRated ★ 3.5
Is the Man Who Is Tall Happy?Rated ★ 3.0