Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5