Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0