Movies
Ratings
73
DreamgirlsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0