Movies
Ratings
380
Extreme JobRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0