Series
Ratings
36
Bridal MaskRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0