Titles you rated
The FounderRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 0.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5