Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0