Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5