Series
Ratings
27
Strangers in LoveRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0