Series
Ratings
15
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0