Movies
Ratings
27
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
Attila MarcelRated ★ 1.0
Cries and WhispersRated ★ 1.0
Underworld: AwakeningRated ★ 1.0
The Princess and the FrogRated ★ 1.0
The Deer HunterRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
PickpocketRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0