Movies
Ratings
891
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 5.0