Movies
Ratings
223
Miss SloaneRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5