Movies
Ratings
82
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0