Movies
Ratings
543
SplitRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
ClementineRated ★ 0.5- Untouchable LawmenRated ★ 0.5
- The Last RideRated ★ 2.0
- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The FamilyRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
October SkyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0