Movies
Ratings
109
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0