Movies
Ratings
111
Way Back HomeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0