Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Café MinamdangRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5