Movies
Ratings
77
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
Man of WillRated ★ 4.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5