Movies
Ratings
191
Baby DriverRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5