Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CatsRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
100 ThingsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0